12 sierpnia 2016

Zaluzje aluminiowe i drewniane

ALUMINIOWE 16,25,35,50 mm

Żaluzje aluminiowe classic do nie dawna najczęściej wybierane produkty spośród systemów osłon wewnętrznych. Produkowane w oparciu o rynnę górną, która zapewnia bardzo szeroki zakres pracy podzespołów do obracania oraz podnoszenia żaluzji. Prosta konstrukcja, wszechstronność, ogromna kolorystyka oraz duża funkcjonalność sprawiają, że są one częstym elementem dekoracyjnym okien oraz technicznym,

zdj-2-zaluzje-2      zdj-5-zaluzje-5

DREWNIANE 25 i 50 mm

Standard z obsługą ręczną. Wykonane z naturalnie barwionego drewna prasowanego BASSWOOD oraz BAMBUS. Żaluzje o prowadzeniu bocznym pozwalającym na utrzymanie całości wewnątrz ramy okiennej. Mechanizm sznurkowy lun korbowo-sznurkowy służący do obracania i podnoszenia lameli wbudowany jest w stalową szynę górną, która przesłonięta jest od czoła drewnianą maskownicą (możemy zastosować osłonę typu Karnisz) Żaluzje dostępne są w wielu kolorach drewna oraz bambusa.

zauzje      zaluzjekfdn

DREWNIANE 50 mm RETRO

System Retro – w którym miejsce belki stalowej z Systemu Standard zajmują dwie belki górne drewniane wraz z eleganckim metalowym mechanizmem. Model Retro jest nawiązaniem do żaluzji drewnianych produkowanych w Stanach Zjednoczonych na początku XX wieku. Jest to bardziej ekskluzywna odmiana żaluzji drewnianych 50 mm. Sterowanie żaluzją odbywa się przy pomocy sznurków. Maksymalna powierzchnia możliwa do przysłonięcia to 5,5 m2.

zaluzje-bambusowe-50-mm       zaluzje-drewniane-50-mm-retro-2

Pionowe – Verticale 

Żaluzje pionowe (verticale) to obrotowe osłony okienne składające się z mechanizmu sterującego (umieszczonego w górnej, aluminiowej szynie prowadzącej) oraz pionowych pasów (lameli) o szerokości 89 mm oraz 127 mm, wykonanych ze specjalistycznych tkanin osłonowych z różnych grup rodzajowych oraz cenowych  (palnych, jak również z materiałów posiadających atest trudno zapalności)

 

zdj-6-zaluzje-6   zdj-7-zaluzje-7

Dostępność: Produkty wykonywane pod wymiar dla zapewnienia indywidualnych potrzeb naszych klientów

Gwarancja: 24 miesiące na produkt oraz montaż