12 sierpnia 2016

Rolety wewnętrzne

ROLETY W KASECIE PRESTIŻ ORAZ DZIEŃ-NOC

Elegancki, klasyczny, ponadczasowy. Systemy wykonane z tworzywa PCV z dobrze dobranymi prowadnicami tworzą komplet dostosowany do potrzeb klienta. Roleta montowana na ramie przyszybowej na wkręty (lub na listwie przestrzennej) nie uszkadza ramy okiennej, a opływowy kształt kasety pozwala w praktyce na szersze otwarcie skrzydła okiennego. Prowadnice przyklejane wysokiej jakości taśmą piankową, system o napędzie łańcuchowym. Roleta została zaopatrzona w system samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości zasłanianej powierzchni.

rolety-dzien-noc-zdjecie-1      roleta-w-aksecie-3

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Jest to najprostszy produkt branży osłonowej. największą zaletą ich jest samoblokujący mechanizm łańcuszkowy pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnej pozycji, na dowolnej wysokości. Możliwy montaż mocowana do: ściany, sufitu, wnęki i ramy okiennej, co daje jej najbardziej prosty i uniwersalny montaż oraz zastosowanie. Wysoce precyzyjna praca, którą także zapewnia regulowana osłonka łańcuszka, przez co może on pracować w pionie pod dowolnym kątem. Montaż tradycyjny lub bezinwazyjny z prowadzeniem bocznym.

 

oferta-rolety-wewnetrzne     rolety-wolnowiszace

ROLETY DACHOWE  

Wykonany z tworzywa ALU w kolorze okucia okiennego (np. w kolorze klamki – srebrny). Montowany bezpośrednio do okna z prowadnicami, posiadający system samohamujący, regulowany przez obciążnik wyposażony w rączkę.

okna-dachowe-zdjecie-1     dachowka-2

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy mechanizmu sterowanego łańcuszkiem (lub elektrycznie za pomocą pilota) Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Świetnie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i stylowych. Rolety rzymskie dzielimy na 4 modele.
Każdy model rolety może być wykonany z mankietem górnym. Jest to dodatkowy pas z dowolnej tkaniny, który dodatkowo zdobi roletę, a w przypadku zastosowania tkanin transparentnych zakrywa widoczny mechanizm. Standardowa wysokość mankietu 7 cm

rolety-rzymskie-1     rolety-rzymskie-2

ROLETY MODERNO

Zasłony Moderno   nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny system połączony z bogatą kolekcją tkanin pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu mechanizmu obsługiwanego sznurkiem obsługa jest komfortowa, zasłony układają się w równe fale a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Szyny występują w dwóch kolorach: białym i srebrnym. Zalecany montaż   do sufitu.

 

rolety-moderno

 

Dostępność: Produkty wykonywane na wymiar dla zapewnienia indywidualnych potrzeb naszych klientów

Gwarancja: 24 miesiące na produkty oraz montaż